Українці заборгували за комуналку понад 23 мільярди гривень

11 лютого 2017, 16:42
Борги українців за комунальні послуги продовжують стрімко зростати. Так, за минулий рік сума заборгованості населення за оплату ЖКГ збільшилася більше, ніж вдвічі

Про це пише видання ZN.UA.

Як зазначає видання, за минулий рік українці заборгували 12,5 мільярдів гривень, таким чином борг перевалив за 23 мільярди гривень.

Станом на кінець грудня 2016 року заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 9,4 мільярди, за газопостачання – 6,4 мільярди, за утримання будинків і прибудинкових територій – 2,4 мільярди, за централізоване водопостачання – 1,5 мільярди, за вивезення побутових відходів – 0,4 мільярди та за електроенергію – 3,3 мільярди.

Відео дня

При цьому, за підсумками першого півріччя 2016 року, держава "через неадекватні норми споживання та субсидії" переплатила за газ 11 мільярдів гривень, зазначає видання.

Раніше повідомлялося, що в Україні по-новому будуть формувати платіжки за газ.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ухвалила надавати споживачам інформацію щодо обсягів споживання природного газу не тільки в кубометрах, а й в одиницях енергії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X