Українці у 2017 році отримали кожний другий дозвіл на покупку землі в Польщі

10 квітня 2018, 16:11

Українці в 2017 році стали лідерами з купівлі іноземцями землі в Польщі. На частку співвітчизників припав кожний другий дозвіл.

Про це повідомляє liga.net з посиланням на дані Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі.

У міністерстві зазначили, що в 2017 році іноземці отримали 224 дозволи на придбання 270 земельних ділянок загальною площею майже 23 га.

Відео дня

Для покупки землі, в тому числі і сільськогосподарських угідь, громадянам країн, що не входять в ЄС, необхідно отримувати згоду в МВС Польщі.

"Серед фізичних осіб зберігається зростання зацікавленості купівлею землі на території Польщі громадянами України. У 2017 році вони отримали 134 дозволи, що становить майже 50% всіх дозволів на покупку земельної нерухомості, які видані фізичним особам (у 2016 році - 47%)", - повідомило польське міністерство.

Раніше повідомлялося, що майже всі грошові перекази в Польщі роблять українські заробітчани. В цілому, за підсумками 2017 року, українці перерахували з Польщі в Україну суму, рівну 3-4% українського ВВП.

Також повідомлялося, що українці збільшили роздрібні витрати в Польщі до 7,7 млрд злотих ($2,1 млрд). Це на 8% більше, ніж в порівнянні з 2016 роком.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X