Українськими портами опікуватиметься латвієць

10 січня 2017, 14:27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Міністерство інфраструктури цього тижня призначить нового в.о. керівника держпідприємства АМПУ - Райвіса Вецкаганса

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає прес-служба відомства.

"Незважаючи на неодноразові спроби уряду та Міністерства інфраструктури нормалізувати діяльність АМПУ, це державне підприємство залишається зразком неефективності, корупції та зловживань. Виникає багато запитань і з приводу керованості АМПУ", - сказав Омелян.

Відео дня

Крім того, за його словами, такого спротиву з боку керівництва підприємства на будь-які пропозиції міністерства ніде не було. АМПУ, за словами Омеляна, блокує або ігнорує всі рішення і директиви Міністерства.

Він також заявив, що з метою нормалізації роботи підприємства міністерство призначило в.о. Голови ДП АМПУ Сергія Гронського.

"Це - тимчасовий захід з метою встановлення нормального робочого діалогу між Міністерством та АМПУ, а також зупинки зловживань, які здійснюються на підприємстві. Вже цього тижня буде призначено нового в.о. керівника АМПУ - Райвіса Вецкаганса", - підкреслив Омелян.


Райвіс Вецкаганс - громадянин Латвії, має понад 16 років успішної діяльності в управлінні підприємствами сектору транспорту та логістики, пароплавства та фінансових послуг. Обіймав посади Члена правління, віце-президента АТ Латвійське пароплавство, Члена правління найбільшого портового терміналу з обробки насипних та генеральних вантажів в країнах Балтії Rigas Centralais Terminals, Голови правління ТОВ Riga Container Terminal.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X