Український стартап з пошуку клієнтів виходить на англомовні ринки

25 березня 2016, 09:56
677
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Український стартап з пошуку клієнтів виходить на англомовні ринки - фото

Фото: StartupStockPhotos

Раніше сервіс кілька років поспіль працював на російськомовному ринку

Творіння Олексія Орапа - проект Лідсканер, який шукає роботодавців прямо в соціальних мережах, виходить на англомовні ринки під брендом LeadScanr

Про це пише AIN.

Наразі LeadScanr вміє моніторити Twitter на предмет повідомлень англійською мовою, в яких користувачі шукають фахівців з трьох галузей - розробників, копірайтерів та дизайнерів.

Пізніше команда планує розширити тематики, а також перелік соціальних мереж для пошуку.

Офіси за кордоном стартап відкривати не буде, оскільки всіх користувачів все одно знаходить в онлайні. Наразі над удосконаленням сервісу працює розподілена команда з Києва, Москви, Маніли і Торонто.

Як розповідає автор, для англомовного ринку LeadScanr буде працювати за моделлю передплати, яка відрізняється від поточної ціни Лідсканера: це 49 доларів за місяць для індивідуальних користувачів, яким потрібні клієнти з однієї галузі, і 129 доларів на місяць для агентств, які шукають відразу в декількох галузях.

"Сервіс використовує технології лінгвістичного аналізу і машинного навчання: це дозволяє виділяти з загального потоку повідомлень ті, які містять "інтент" (тобто намір купити послугу або товар)", – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що сервіс вже кілька років поспіль працює на російськомовному ринку.Наразі він знаходить близько 10 000 лідів в місяць для 20 галузей, таких як медичні і юридичні послуги, пошук одягу та аксесуарів, організація заходів і т.д.

Нагадаємо, сервіс автоматичної розсилки персональних листів Replyapp.io українця Олега Белозора привабив ІК Digital Future, яка понад рік домовлялися із творцем, аби вкласти 400 тисяч доларів інвестицій у проект.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

Вчора, 09:11

thumb img
Голобородько МВФ посилав, але так не буде. Ніхто не збирається сваритися - Зеленський
6365
Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
6294
Компанії/Ринки

Вчора, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
5184

Головне

Геополітика

Вчора, 14:26

thumb img
Політичне харакірі та вибори. Що заважає Україні повернути окупований Росією Крим
Економіка

Вчора, 09:49

thumb img
Маркарова: Всі наші партнери стурбовані скасуванням статті про незаконне збагачення, але з траншем МВФ це не пов'язано
Події

Вчора, 20:44

thumb img
Людмила Денісова - про приїзд Москалькової до Києва, суд у справі Вишинського та стан українських політв'язнів - iнтерв'ю