Український стартап з розсилки e-mail залучив 400 тисяч доларів інвестицій

16 березня 2016, 14:10
1027
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Український стартап з розсилки e-mail залучив 400 тисяч доларів інвестицій - фото

Фото: Digital Future

Творець стартапа Олег Белозор та представник компанії Digital Future Олексій Вітченко обговорюють подальшу співпрацю

Сервіс автоматичної розсилки персональних листів Replyapp.io українця Олега Белозора привабив ІК Digital Future, яка понад рік домовлялися із творцем, аби вкласти гроші у проект

В компанії Digital Future пояснили НВ, що вони настільки повірили в цей стартап, що запропонували взяти більше грошей, ніж команда спочатку запитувала.

"Хлопці хотіли $ 200-250 тис, а ми зійшлися на $ 400 тис. Їм потрібно рости швидше, адже конкуренція в Америці зараз посилюється, і потрібно встигнути заскочити на потяг", - розповів СЕО ІК Digital Future Олексій Вітченко.

Компанія дала проекту $ 350 тис., інші - $50 тис. виділив фонд WannaBiz. Інвестори одразу помітили проект, бо вважають його цінним сервісом.

"Ми швидко оцінили сервіс, тому що приміряли його на себе, на наші портфельні компанії The App Solutions (розробка мобільних додатків.) І Digital Bee (агентство цифрового маркетингу). Переконалися, що він працює, і що в своїй вузькій ніші вирішує проблему краще аналогів. Цей інструмент дає можливість автоматизувати роботу продавців", - пояснив Вітченко.

Replyapp.io – це система, яка автоматизує розсилку персональних електронних листів. Користувач може налаштувати розсилку "холодних" листів для малознайомих людей, а також "теплих", якщо контакт з клієнтом встановлений.

Нагадаємо, раніше за результатами міжнародного конкурсу Seedstars Summit 2016, український стартап TripMyDream переміг в номінації кращий travel startup.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua