Український стартап з розсилки e-mail залучив 400 тисяч доларів інвестицій

16 березня 2016, 14:10
Сервіс автоматичної розсилки персональних листів Replyapp.io українця Олега Белозора привабив ІК Digital Future, яка понад рік домовлялися із творцем, аби вкласти гроші у проект

В компанії Digital Future пояснили НВ, що вони настільки повірили в цей стартап, що запропонували взяти більше грошей, ніж команда спочатку запитувала.

"Хлопці хотіли $ 200-250 тис, а ми зійшлися на $ 400 тис. Їм потрібно рости швидше, адже конкуренція в Америці зараз посилюється, і потрібно встигнути заскочити на потяг", - розповів СЕО ІК Digital Future Олексій Вітченко.

Відео дня

Компанія дала проекту $ 350 тис., інші - $50 тис. виділив фонд WannaBiz. Інвестори одразу помітили проект, бо вважають його цінним сервісом.

"Ми швидко оцінили сервіс, тому що приміряли його на себе, на наші портфельні компанії The App Solutions (розробка мобільних додатків.) І Digital Bee (агентство цифрового маркетингу). Переконалися, що він працює, і що в своїй вузькій ніші вирішує проблему краще аналогів. Цей інструмент дає можливість автоматизувати роботу продавців", - пояснив Вітченко.

Replyapp.io – це система, яка автоматизує розсилку персональних електронних листів. Користувач може налаштувати розсилку "холодних" листів для малознайомих людей, а також "теплих", якщо контакт з клієнтом встановлений.

Нагадаємо, раніше за результатами міжнародного конкурсу Seedstars Summit 2016, український стартап TripMyDream переміг в номінації кращий travel startup.

Показати ще новини
Радіо NV
X