Український стартап GitLab залучив $20 млн інвестицій

14 вересня 2016, 11:06
Стартап GitLab, який створив українець Дмитро Запорожець, залучив $ 20 млн інвестицій серії В від August Capital, Khosla Ventures і Y Combinator.

Як йдеться в офіційному повідомленні компанії, нещодавно вони запустили таск-менеджера Issue Boards, що додало їм ваги на ринку.

"За допомогою інвесторів ми на повній швидкості рухаємося до того, щоб надати вам таски, вики, інспекцію коду, безперервну інтеграцію, безперервну розробку і безперервне розгортання в одному інтерфейсі ", - говорять в компанії.

Відео дня

"Інвестування в GitLab було очевидним вибором. За оpensource-рішеннями майбутнє, і GitLab подає приклад, як найпопулярніша opensource-платформа для спільного використання на ринку", - відзначили в Khosla Ventures.

GitLab - це веб-додаток для хостингу вихідного коду проектів, засноване на системі контролю версій Git. Своїм функціоналом GitLab дуже нагадує GitHub, однак орієнтований на командну роботу, в той час як GitHub віддає перевагу індивідуальній роботі. Клієнтами компаніє є понад 100 тисяч компаній.

Раніше повідомлялося, що стартап з України залучив $320 тисяч.

Показати ще новини
Радіо NV
X