Український сервіс пошуку репетиторів залучив $1,3 млн інвестицій

8 червня 2016, 14:15
Маркетплейс Preply, призначений для пошуку локальних і онлайн-репетиторів, залучив $1,3 млн інвестицій в обмін на акції компанії

Про це йдеться в офіційному прес-релізі.

Seed-раунд очолили ангельський інвестор Маріуш Гралевски (DocPlanner, Польща), Пшемислав Гацек (Grupa Pracuj, Польща), Артур Костен (Booking.com, 2003-2012 рр.). Участь також взяли венчурні компанії RTAVentures VC (Польща), Hedgehog Fund (Польща), Xevin Investments (Польща), Digital Future (Україна), SMRK (Україна), Techstars (США/Німеччина) та інші ангельські інвестори.

Відео дня

"В цій угоді ми виступаємо в якості smart-інвестора, зокрема, консультуємо команду в області маркетингу. Нам дуже імпонує те, що у Preply є хороші кейси щодо виходу на закордонні ринки. Саме це і стало головним аргументом на користь приєднання до раунду", - заявив Олексій Вітченко, генеральний директор Digital Future.

У свою чергу Маріуш Гралевскі, засновник і генеральний директор DocPlanner.com, написав: “Ринок приватного навчання величезний і на глобальному рівні все ще не зайнятий. Я спостерігав за розвитком Preply майже протягом року, і відзначив видатну динаміку. Вважаю, що стартап має правильно підібраною командою підприємців і фахівців, і разом вони здатні завоювати ринок в загальносвітовому масштабі".

Preply - це ресурс, де 25 000 репетиторів Preply пропонують 70 000 учнів вивчати 27 мов світу, 13 шкільних предметів, а також брати уроки акторської майстерності, музики і малювання. Кожен місяць з допомогою платформи проводиться понад 10 000 годин занять.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сервіс виходить на ринок Бразилії.

Показати ще новини
Радіо NV
X