Український сервіс пошуку репетиторів Рreply виходить на ринок Бразилії

27 січня 2016, 11:15
Наразі в базі онлайн-сервісу для пошуку локальних і онлайн-репетиторів вже зареєстровано 300 викладачів з Бразилії, пише AIN

Для цього в компанії зробили локалізацію на португальську мову, реалізували прийом платежів в реалах і найняли бразильську студентку Люсію в київський офіс.

Вона займатиметься підтримкою репетиторів португальської мови та проведенням досліджень на рідному для неї ринку.

Відео дня

У компанії зауважили, що вже отримали перші платежі з Бразилії.

Співзасновник стартапу Рreply Кирило Біга сподівається швидко наростити базу завдяки "поміркованому рівню конкуренції на місцевому ринку".

У Preply пояснили інтерес до Бразилії рівнем рівнем і темпами розвитку її економіки.

За обсягами ВВП на континенті ця країна поступається лише США, займаючи дев'ятий рядок у Топ-10 найбільших економік світу.

Крім того, Бразилія є п'ятою країною в світі за чисельністю населення, за даними Світового банку, в 2014 році вона становила 206,1 млн чоловік.

"В одному тільки Сан-Паулу проживає 11 млн осіб - більше, ніж у всьому Уругваї, наприклад. Ми ж якраз орієнтуємося, в першу чергу, на великі агломерації", - підкреслив Біга.

"У нас амбітні плани: протягом року увійти до трійки лідерів в нашій ніші на ринку Бразилії. Для порівняння, частка ринку Польщі за рік у структурі доходів Preply склала 5%. Населення цієї країни приблизно можна порівняти з Україною, тоді як в Бразилії проживає в 5-6 разів більше наших потенційних клієнтів", - заявив Біга.

Нагадаємо, у Києві запустили онлайн-сервіс з інформацією про наявність безкоштовних медикаментів у лікарнях. Отримати відомості щодо наявності ліків та медичних виробів можна на Медичному порталі Киева за посиланням http://health.kiev.ua/.

Показати ще новини
Радіо NV
X