Український кредитно-банківський союз пояснив, що означає націоналізація Приватбанку для клієнтів

20 грудня 2016, 17:59
Загроза дестабілізації банківської системи й економіки країни минула, своєчасна рішення про націоналізацію Приватбанку пом’якшить наслідки невирішених банком проблем

Про це на своїй сторінці написала гендиректор галузевої організації Український Кредитно-Банківський Союз.

Експерти УКБС очікують, що націоналізація найбільшого банку країни призведе до позитивних економічних наслідків в банківській системі.

Відео дня

Окрім того, експерти висловили сподівання, що кошти держави будуть використані найефективнішим чином.

"Асоціація підтримує рішучі дії НБУ і Уряду зі збереження системної стабільності та закликає керівництво держави прийняти усі необхідні ефективні рішення для захисту інтересів вкладників та клієнтів банку і їх безперешкодного доступу до банківських послуг", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк, вже завтра зранку, 21 грудня, будуть відомі імена нового менеджменту та членів наглядової ради ПриватБанку.

Новий голова правління має скликати кредитний комітет банку після того, як почне свою роботу новий менеджмент. Кредитний комітет має узгодити нові кредитні ліміти для клієнтів, про це повідомили в прес-службі ПриватБанку.

Вже сьогодні овердрафти та інші платежі юридичних осіб, які були активовані за станом на 19 грудня, будуть відновлені, повідомила Рожкова.

Показати ще новини
Радіо NV
X