Українська влада запропонувала Росії стягнути свій кредит з президента-утікача

30 серпня 2015, 20:37
Глава українського уряду Арсеній Яценюк запропонував Росії прийняти умови Києва щодо реструктуризації українського держборгу, аналогічні тим, що були досягнуті з комітетом кредиторів, оскільки кращих від української влади вона не отримає

"Віктор Януковчи в обмін на непідписання угоди з ЄС отримав політичний хабар від Росії в розмірі $3 млрд. Саме тих $3 млрд, які Росія зараз вимагає погасити", - заявив він.

Відео дня

Як передає Інтерфакс-Україна, прем'єр звернувся до російської влади: "Прийміть ті умови, які ми запропонували іноземним кредиторам, або інших умов ви ніколи не отримаєте".

Якщо російську сторону не влаштовує дана пропозиція, зазначив прем'єр-міністр України, то вона може стягнути свої гроші з того, кому вона їх видала.

"Якщо ж ви хочете отримати всю суму коштів, то вам є до кого звернутися - Янукович і вся його банда отримали притулок в РФ. Вони брали - заберіть у них", - сказав Яценюк.

Як повідомлялося, уряд Миколи Азарова у грудні 2013 року в рамках домовленостей президента Віктора Януковича з президентом РФ Володимиром Путіним випустив п'ятирічні єврооблігації на $3 млрд, які викупив Фонд національного добробуту Росії.

Нагадаємо, що Кабмін 27 серпня одноголосно підтримав умови реструктуризації зовнішнього комерційного боргу країни, які Міністерство фінансів досягло з комітетом кредиторів, які представляють власників $9 з $22 млрд цього боргу.

Показати ще новини
Радіо NV
X