Українська яловичина знайшла новий ринок

5 травня 2018, 20:09

Україна та Туреччина зробили крок до вирішення принципових питань, які стосуються погодження ветеринарного сертифіката на експорт української яловичини.

Про це повідомили у Держспоживслужбі за результатами зустрічі в Києві з урядовцями Туреччини.

"Сторони обговорили поточні процедурні питання щодо доступу української яловичини на турецький ринок. Зокрема, прийнято рішення, що принципові питання, які стосуються погодження ветеринарного сертифіката на експорт української яловичини до Республіки Туреччина, будуть остаточно узгоджені наступного тижня", - йдеться у повідомленні профільного відомства.

Відео дня

Представники компетентних органів України і Туреччини подякували один одному за плідну співпрацю, оперативне вирішення поточних питань і конструктивний діалог, а також домовилися надалі підтримувати динаміку розвитку двостороннього співробітництва.

Наприкінці квітня в Україні працювала технічна місія з Туреччини щодо оцінки системи державного контролю за виробництвом яловичини. Для України в цілому це означає можливість відкриття експорту цієї продукції до Туреччини. Турецькі інспектори проінспектували низку господарств, що утримують свиней, та забійних підприємств, які зацікавлені в експорті свої продукції до Туреччини.

Показати ще новини
Радіо НВ
X