Профспілки виступили проти внесення змін у трудове законодавство

8 січня 2020, 18:24

У профспілкових організаціях впевнені, що анонсовані зміни суперечать підписаним Україною міжнародним актам.

Українські профспілкові організації виступили проти внесення змін у трудове законодавство і анонсували всеукраїнське віче, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Йдеться про зареєстровані у Верховній Раді в кінці 2019 року законопроєктах Про працю, Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок), Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо додаткових підстав для звільнення і деяких інших.

Відео дня

Проти внесених на розгляд в парламент законопроектів виступили Федерація профспілок України, Конфедерація вільних профспілок України, Федерація профспілок транспортників України, Об'єднання всеукраїнських автономних профспілок і Об'єднання всеукраїнських профспілок і профоб'єднань Єдність.

У профспілкових організаціях вважають, що під гаслами залучення інвестицій, забезпечення балансу інтересів працівників і роботодавців та упорядкування діяльності профспілок влада пропонує ввести ряд обмежень. Представники профспілок стверджують, що запропоновані зміни до трудового законодавства порушують норми Конституції і основних міжнародних актів, ратифікованих Україною.

Відзначається, що спільний представницький орган всеукраїнських об'єднань профспілок скликає найближчим часом всеукраїнське профспілковий віче.

Нагадаємо, що міністр економічного розвитку Тимофій Милованов розкритикував діяльність профспілок і анонсував їх реформу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X