Українські аграрії отримають багатомільярдні кредити під "європейські" відсотки

25 лютого 2016, 19:17
У 2016 році український агропромисловий комплекс отримає доступ до дешевих кредитів на суму у 10 мільярдів грн за спеціальною програмою Європейського інвестиційного банку

Як повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко в інтерв'ю УНІАН, кошти надають агросектору під відсоток, за яким залучають фінансування фермери в ЄС,

Відео дня

"На рівні уряду ми підписали меморандум з Європейським інвестиційним банком на 400 мільйонів євро – це майже 10 мільярдів гривень дешевих, "довгих" грошей для наших аграріїв", – сказав міністр.

За його словами, Мінагропрод планує надати аграріям доступ до цих коштів вже поточного року.

"Ці кошти будуть розподілені по банкам, і в аграріїв, відповідно, з'явиться можливість взяти кредит на тривалий термін і під значно менший відсоток", – сказав Павленко.

За рахунок цих кредитів Міністерство агрополітики хоче скоротити пряму держпідтримку сільського господарства, зокрема тваринництва.

При цьому міністр підкреслив, що завдяки спрощенню доступу до кредитування відомство має намір компенсувати скорочується пряму державну підтримку сільського господарства, зокрема тваринництва.

Показати ще новини
Радіо НВ
X