Кожен другий замовлення у служб доставки — з McDonald’s і КFC

28 грудня 2020, 11:46

Найпопулярніші ресторани служби доставки — McDonald’s, КFC і Пузата Хата

В Україні, як і в усьому світі, доставка з McDonald’s і КFC — приблизно половина від всіх замовлень. Про це в інтерв'ю НВ Бізнес розповів співзасновник сервісу Raketa Станіслав Дмитрик.

Відео дня

«Додам до цього переліку ще третього партнера: Пузата Хата. Пузата хата — це мережа, можна сказати, фастфудів, тільки української кухні. І вони дуже цікаві аудиторії, розвивають багато закладів, присутні в ряді великих міст України», — говорить його партнер Олексій Юхимчук.

Raketa вийшла на ринок Кіпру і планує розвивати свій бізнес в інших країнах Європейського Союзу. Компанія також проводить ребрендинг і змінює назву на Rocket. «В Україні ми співпрацюємо з такими міжнародними компаніями, як Ашан, McDonald’s і КFC. Але в різних країнах у цих компаній центри прийняття рішень — локальні. І якщо ми підписали контракт з McDonald’s або КFC в Україні, це не означає, що ми можемо взяти і йти з цим контрактом в усі країни «, — уточнює Олексій Юхимчук.

І додає, що це стосується, в принципі, всіх гравців ринку, тому що, наприклад, ті конкуренти, які тут запускалися (вже покинули ринок), у них є контракти з McDonald’s в інших ринках, але сюди вони цей контракт принести не змогли.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X