Speak English. Україна піднялася в рейтингу володіння англійською

23 листопада 2020, 14:45

Україна займає 44 місце в світі за рівнем знання англійської мови, йдеться в дослідженнях EF EPI

Україна приєдналася до групи країн з володінням англійською на середньому рівні. У Світовому рейтингу EF EPI, який з 2011 року визначає місце країн за рівнем знання англійської мови, Україна зайняла 44 місце. Це на п'ять позицій вище, ніж у минулому році, йде мова в повідомленні онлайн-школи англійської мови EnglishDom.

Відео дня

Поруч з нашою країною в рейтингу  є Куба, Афганістан, Макао (Китай) і Болівія. Сусіди України займають більш високі позиції. Наприклад, Угорщина - на 14 місці, Польща - на 16, Румунія - на 17, а Чехія - на 19.

Другий рік поспіль рейтинг EF EPI очолюють Нідерланди. На другому місці - Данія, на третьому - Фінляндія, на четвертому - Швеція, а на п'ятому місці - Норвегія.

«Нашій країні ще є куди розвиватися, але перехід в групу з кращим знанням англійської надихає. Світовий індекс EF EPI вимірює рівень знань тих, хто сам бажає пройти цей тест. Середній вік учасників опитування - 23 роки, таким чином, це багато в чому рейтинг молоді, отже, майбутнього нашого суспільства, - говорить Максим Сундалов, співзасновник і керівник онлайн-школи англійської мови EnglishDom. За його словами, подібну тенденцію помітили і на своїй онлайн-платформі. Зокрема, в минулому році на рівні Starter, тобто взагалі без знань, прийшли вчитися 19% студентів, в цьому році таких значно менше - 12%. У той же час частка студентів з рівнем Pre-Intermediate зросла до 32%.

Головний стимул для вивчення мови - професійний розвиток та подорожі. Після введення карантину і закриття кордонів у людей звільнилося більше часу і вони стали вдвічі більше займатися англійською онлайн.

Показати ще новини
Радіо NV
X