Україна не зобов'язується перед МВФ підвищувати пенсійний вік - Яресько

22 січня 2016, 10:37
Проекті меморандуму про економічну та фінансову політику, який Україна готує для отримання траншу від МВФ, немає норми про підвищення пенсійного віку. Про це агентству Інтерфакс-Україна заявила міністр фінансів України Наталія Яресько

"Зараз немає цього в документі. Але пенсійна реформа триватиме, нам треба це робити так або не так, але там немає такого конкретного зобов'язання", - сказала вона в кулуарах Українського сніданку в швейцарському Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум.

Відео дня

Раніше видання Українська правда опублікувало проект меморандуму від листопада 2015 року. В ньому було положення про впровадження нового структурного маяка - прийняття до кінця травня 2016 року нового законодавства про поступове підвищення пенсійного віку до 62 років: для чоловіків - з 1 липня 2016 року і для жінок - з 1 січня 2021 року.

Як повідомлялося, директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард після зустрічі з президентом України Петром Порошенком позитивно оцінила перспективу надання країні чергового траншу від МВФ.

Порошенко зазначав, що Україна розраховує отримати $7 млрд від МВФ. За його словами, Київ може отримати цю суму в лютому.

Показати ще новини
Радіо NV
X