Україна знайшла собі експортний хаб в Африці

4 квітня 2018, 09:28
1094
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Україна знайшла собі експортний хаб в Африці - фото

Нігерія може стати хабом для українського експорту в Африку

Нігерія і Гана можуть стати логістичним хабом, який дозволить українським виробникам виходити на ринки Африканського континенту.

Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська, передає прес-служба міністерства.

"Нігерія - один із ринків у фокусі для нашого експорту згідно з Експортною стратегією України. Загалом серед таких ринків - ЄС (28) та 20 інших країн світу. Нігерія може відігравати роль логістичного хабу для України при виході на інші африканські ринки. Обидві країни є одними з найперспективніших ринків збуту на Африканському континенті, в тому числі, завдяки високому темпу зростання кількості споживачів. Тому ми відкриваємо ринки Африки українським експортерам", - зазначила Микольська.

2 квітня в Гані розпочала роботу українська офіційна делегація в межах Першої української торговельної місії в Гану і Нігерію.

Основне завдання торгової місії - представити українські товари і послуги на африканському ринку, провести В2В і урядові зустрічі для налагодження і розширення торговельних відносин і вивчити систему експортно-імпортних відносин і торгових бар'єрів.

Таким чином, українські експортери зможуть встановити прямі контакти з Ганський і нігерійськими компаніями, впевнена Микольська.

У міністерстві нагадали, що в минулому році завдяки торговим місіям 112 українських компаній відкрили для себе ринки Кенії, Танзанії, Ізраїлю, Швеції, Німеччини, Канади, Індії, Нідерландів, Китаю.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року Гана піднялася з 81-го на 72-е місце серед країн світу за обсягами українського експорту. Крім того, країна піднялася на одну позицію і посіла сьоме місце за обсягами товарообігу серед країн Африканського регіону. Нігерія посідає 14 місце за середнім розміром абсолютного зростання економіки, це 22-а економіка світу за розміром ВВП.

Серед топ-30 українських товарів, що мають найбільший потенціал для експорту в Гану, є чорні метали та вироби з них; тварини і продукти тваринного походження; двигуни і насоси; алкогольні та безалкогольні напої; електричне обладнання. У топ-30 товарів з найбільшим потенціалом для експорту в Нігерію можна віднести товари легкої промисловості, папір, меблі, електричну апаратуру, кондитерські вироби.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
Рітейл/Нерухомість

24 травня, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua