Україна хоче позичити $300 млн на подолання наслідків пандемії COVID-19

23 листопада 2020, 20:31

Україна хоче позичити $300 млн у кредитної установи Всесвітнього банку на боротьбу з наслідками пандемії коронавірусу.

Кабмін схвалив проєкт розпорядження, яким погодив участь делегації України в переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку - основною кредитною установою Світового банку, щодо укладення угоди про позику та отримання $300 млн кредиту.

Відео дня

Про це у своєму Facebook повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

«Проєктом акта передбачається визнати доцільним залучення позики від МБРР для реалізації інвестиційного проєкту Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19" і залучити 300 млн доларів для проєкту Модернізація системи соціальної підтримки населення України», - написав Мокан.

Представник Кабміну в парламенті зазначив, що ця позика дозволить уряду залучити додаткові кошти для поліпшення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні.

Для цього планується:

  • введення надзвичайних грошових трансфертів для осіб і домогосподарств, які втратили роботу або джерела доходу через пандемію COVID-19;
  • підтримка бідних домогосподарств за допомогою існуючої в країні Програми Державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям;
  • зміцнення систем і інститутів надання соціального захисту для поліпшення реагування в майбутньому.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ефект від карантину вихідного дня оцінять ближче до 1 грудня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X