Україна запропонувала Ірану транзит нафти в Євросоюз через свою територію

2 серпня 2016, 13:16
315
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Іран вивчає пропозицію України про можливість транзиту іранської нафти через українську територію

pixabay

Іран вивчить пропозицію України про можливість транзиту іранської нафти через українську нафтопровідну систему до Словаччини та Чехії, - повідомляє Інтерфакс

Про це повідомив міністр нафти Ірану Бижан Зангане після переговорів з главою Міненерговугілля України Ігорем Насаликом першого серпня в Тегерані.

Згідно з повідомленням Міністерства нафти Ірану, Тегеран готовий почати співробітництво щодо поставок нафти безпосередньо Україні, незважаючи на те, що українські нафтопереробні потужності незначні і країна імпортує нафтопродукти.

Іранські медіа IRNA і Shana також додають, що Київ пропонує Тегерану також розглянути можливість транзиту іранського газу через українську територію.

Крім цього, Зангане зазначив, що Україна приваблива і своєю розвиненою енергомашинобудівної галуззю. В даний час сторони працюють над кооперацією у сфері турбін і газових компресорів.

Як повідомлялося, українська делегація на чолі з Насаликом перебуває з робочим візитом в Ірані з 31 липня по 2 серпня, де планує зустрітися з міністром енергетики Хамідом Читчияном. Крім цього, заплановані двосторонні і багатосторонні зустрічі членів української бізнес-делегації з представниками іранських підприємств.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися