Україна запланувала випуск єврооблігацій до $2 млрд

19 грудня 2017, 13:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Граничний обсяг випуску у 2018 році єврооблігацій України, узгоджений у рамках поточної програми розширеного фінансування (EFF) становить $2 млрд

Про це повідомив заступник міністра Юрій Буца, передає Інтерфакс-Україна.

Він також зазначив, що відомство буде орієнтуватися на ринкову ситуацію, а також на обсяги залученого фінансування від міжнародних партнерів та міжнародних фінансових організацій.

Відео дня

Крім того, Буца вказав, що з точки зору вартості запозичень доцільно було б здійснювати їх після чергового перегляду програми EFF і виділення МВФ Україні траншу по ній.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Україна розмістила 15-річні єврооблігації на $3 млрд під 7,3% річних, з яких $1,6 млрд - для здійснення обміну або викупу єврооблігацій з погашенням у 2019 і 2020 роках, які були випущені у рамках реструктуризації боргу у 2015 році. Попит на нові єврооблігації склав близько $9,5 млрд.

Раніше повідомлялося, що виділення чергового траншу кредиту МВФ, який спочатку був розпланований на травень-червень 2017 року, поки перенесено на невизначений термін через невиконання українською стороною ряду умов, зокрема, прийняття законів про антикорупційне суді і ринок землі.

Також слід зазначити, що облігації внутрішньої державної позики стали привабливими для нерезидентів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X