Україна задумалася про скасування обмежень на польоти з європейською країною

18 квітня 2018, 09:16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Чиновники з України та Хорватії обговорили питання збільшення квоти дозволів та лібералізації міжнародних автомобільних перевезень, а також можливість введення прямого авіасполучення між Києвом і Загребом, яке буде супроводжуватися зняттям всіх обмежень на польоти між країнами.

Про це йшлося під час зустрічі віце-прем'єр-міністра України з питань євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе і віце-прем'єр-міністра - міністра економіки, малого і середнього підприємництва та ремесел Хорватії Мартіни Даліч, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Відео дня

"Для реалізації цих планів нам вкрай важливо, щоб двосторонні угоди відповідали законодавству ЄС - безпосередньо проектам угод про залізничний транспорт і комбіновані перевезення", - зазначив присутній на зустрічі заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань.

У коментарі ЦТС Довгань уточнив: "Ми маємо зняти обмеження щодо призначених авіакомпаній. Поки МАУ і Croatia Airlines не планують запуск рейсів на 2018 рік, але ми як регулятор повинні забезпечити таку можливість в майбутньому. Саме так відновила прямі перельоти з Любляни (Словенія ) Adria Airways. Крім того, Хорватія є членом Євросоюзу і поки укладення угоди про САП з ЄС заблоковано, ми лібералізуємо авіасполучення на двосторонньому рівні ".

Заступник міністра зазначив, що "з дати затвердження Розпорядження КМУ про підготовку до САП з ЄС в лютому 2017 року Україна запровадила режим" відкритого неба "з 7 з 27 країн ЄС - Литвою, Латвією, Естонією, Польщею, Італією, Іспанією та Німеччиною".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X