Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна заборонила транзит продуктів до Придністров'я

20 травня 2017, 12:18
960
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: прес-служба глави Придністров'я

Україна заборонила транзит продовольчих продуктів до так званої "Придністровської молдавської республіки" через свою територію

Про це на екстреному засіданні "Ради безпеки Придністров'я" повідомив міністр сільського господарства і природних ресурсів ПМР Ефімій Коваль, повідомляє прес-служба глави "республіки".

За його словами, напередодні міністерство отримало листа від Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, в якому їх попередили про заборону транзиту вантажів в Придністров'ї через територію України.

"Автори документа посилаються на розпорядження головного державного інспектора ветеринарної медицини України, датоване 17 травня поточного року, яким визначено, що з 20 травня пропуск підконтрольних вантажів в режимі транзиту через територію України, які направляються в Придністров'ї, будуть здійснюватися тільки за умови узгодження з Національним агентством по безпеки харчових продуктів Республіки Молдова. Попередні узгодження транзиту по території України в придністровському напрямі визнані недійсними. Цю інформацію рекомендовано довести до відома всіх зацікавлених операторів ринку", - повідомили у прес-службі.

За словами Коваля, в разі недопуску вантажів в порт, господарюючі суб'єкти "республіки" будуть змушені зберігати їх на штрафмайданчику і платити за простій вантажу на території України. 

Раніше повідомлялось, що президент Молдови Ігор Додон заявив, що російські миротворчі війська, розквартировані на території Придністровського регіону, будуть виведені після остаточного врегулювання Придністровського конфлікту.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися