Україна заборонила російські платіжні системи

18 жовтня 2016, 12:44
Україна обмежила діяльність ряду російських платіжних систем

Відповідне рішення закріплене указом президента України №467/2016.

У документі зазначено, що вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Золота Корона, платіжною організацією якої є Розрахункова небанківська кредитна організація Платіжний центр.

Відео дня

Крім того, вводиться заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Юністрім, якою управляє оператор Юністрім, а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Юністрім.

Також вводиться заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Колібрі, і її діяльності платіжної організації, якою керує Сбербанк Росії, а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Колібрі.

Вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Міжнародні грошові перекази Лідер, заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Anelik, а також міжнародної платіжної системи Blizko.

Показати ще новини
Радіо NV
X