Україна за впливом корупції на бізнес повернулася в 2014 рік - опитування

29 січня 2018, 11:45

Україна за показником впливу корупції на ведення бізнесу повернулася до ситуації, яка була в 2014 році.

Про це свідчить опитування Американської торгової палати в Україні (ACC), передає кореспондент НВ Бізнес.

Американська торгова палата опитала топ-менеджерів 184 західних і українських компаній на предмет корупції.

Відео дня

91% опитаних бізнесменів відповіли ствердно на питання, чи стикалися вони з корупцією в Україні. За цим показником країна повернулася в 2014 рік.

Разом з тим, 36% респондентів вважають, що рівень корупції знизився за останній рік. Минулого 2016-го таких було 47%.

Найбільше бізнес говорить про корупцію з боку таких інституцій, як суди (71%), а також з боку податкових та митних органів Державної фіскальної служби (54%), місцеві органи влади (34%).

"Корупція залишається проблемою для представників бізнесу в Україні. 91% представників бізнес-спільноти зазначили, що стикалися з корупцією під час ведення бізнесу в Україні. Це на 10% більше, ніж торік", - зазначив Андрій Гундер, президент ACC.

Боротьба з корупцією та створення Антикорупційного суду мають стати пріоритетом на 2018 рік для покращення бізнес-клімату в Україні, каже він. Так вважають 89% опитаних. Адже, на думку бізнесу, викорінення корупції є ключем до економічного зростання та залучення прямих іноземних інвестицій.

.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд оцінив втрати України від корупції в 2% внутрішнього валового продукту. Отже, боротьба з нею - це питання економічного процвітання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X