Україна втратить майже $1 млрд через торгову агресію Росії – Микольська

14 листопада 2016, 16:49
Заступник міністра економічного розвитку - торговий представник України Наталія Микольська заявила, що втрати України до кінця року через торгову агресію РФ складуть майже $1 млрд

Про це повідомляє УНІАН.

Вона також назвала надання додаткових торговельних преференцій з боку ЄС як можливістю, так і викликом для розвитку двосторонніх відносин.

Відео дня

"Коли сталася торгова агресія з боку Російської Федерації, і я скажу, вона не тільки торгова, у нас ще є транспортна агресія. Тому що ті заходи, які застосовує Російська Федерація, вони спрямовані також на знищення транспортного і транзитного потенціалу України в країни Сходу і Азії", - зазначила Микольська.

За її словами, на сьогоднішній день тільки за попередніми оцінками, втрати цього року будуть близько $900 млн через "фактичну транзитну агресію, через торгову агресію Російської Федерації".

У зв'язку з цим вона нагадала, що Європейська комісія за результатами діалогу з Україною оприлюднила регламент про надання Україні додаткових торгових преференцій.

"Ми дуже вдячні Єврокомісії за такий крок. Звичайно, він не перекриває навіть десятої частини наших втрат. За нашими попередніми оцінками, якщо буде прийнятий регламент... ми отримаємо в нашій торгівлі з Європейським Союзом плюс 150 до 200 мільйонів доларів США, при втратах, близьких до мільярду ", - сказала Микольська.

Показати ще новини
Радіо NV
X