Україна втрачає мережі з продажу доступного взуття

21 вересня 2016, 20:24
Продажі взуття скорочуються, це зачіпає і нижній ціновий сегмент, йдеться в звіті з дослідження ринку роздрібної торгівлі одягом і взуттям компанії Alliance Capital Management, передає агенство All Retail

Складні економічні умови і різке падінням купівельної спроможності призводить до закриття магазини в Україні з продажу доступного взуття.

"Кожен оператор ринку намагається запропонувати в цьому ціновому сегменті товар за найнижчою вартістю, але тримати "баланс" вдається не всім", - наголошується в повідомленні.

Відео дня

Наприклад, один з великих гравців ринку компанія MTI у зв'язку з незадовільними фінансовими результатами роботи, закриває 25 магазинів мережі Plato і залишає тільки один магазин в Києві, який буде працювати в форматі outlet. Продовжить працювати інтернет-магазин цієї мережі. Масово закривають торговельні точки рітейлера Centro.

Втім, у західних компаній справи йдуть краще, вони навпаки відкривают торгівельні точки. Це помітно підсилює конкуренцію. Так, польська мережа ССС, яка вийшла на український ринок ще в 2013 році і планує відкрити 30-50 магазинів в Україні в цьому році. Збільшує свою мережу і британська Keddo. До середини наступного року заплановано відкриття ще двох магазинів цього бренду в Києві і Львові.

Показати ще новини
Радіо НВ
X