Україна зібралася оголосити пошук міжнародних інвесторів для спільного видобування нафти та газу

21 грудня 2017, 13:50
Україна має намір найближчим часом оголосити пошук інвесторів для розробки трьох нафтогазоносних проектів на умовах угод про розподіл продукції (УРП)

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, проекти будуть виставлені на міжнародний конкурс, рішення буде ухвалювати Міжвідомча комісія з організації підписання та виконання УРП.

Відео дня

"Комісія з УРП розглянула три проекти, та буде виставляти їх на міжнародний конкурс із залучення інвесторів", - сказав Насалик.

При цьому міністр не уточнив, про які конкретно проекти йдеться.

Він зазначив, що інтерес з боку інвесторів, готових вкласти у $200-400-600 млн, не дуже великий, "але такі охочі є". Причини цього - нестабільна ситуація в Україні та військові дії.

Водночас глава Міненерго розраховує, що в зв'язку з недавньою лібералізацією законодавства в сфері нафто- і газовидобутку, інтерес інвесторів збільшиться.

"Очікуємо, що компанії із середнім і високим рівнем світових технологій увійдуть на український ринок", - прогнозує Насалик.

Відзначимо, що на початку листопада міністерство повідомило, що Межведкоміссія затвердила проекти постанов про проведення конкурсів на підписання УРП на ділянках Варвинська, Берестянська, Смілянська, Романовська, Шубинська і Новостепанівська.

За інформацією Міненерговугілля, умови проведення конкурсів міститимуть вимогу для потенційних інвесторів про розкриття кінцевих бенефіціарів.

Показати ще новини
Радіо NV
X