Україна відмовляється від продажу найбільш популярного електромобіля

29 березня 2016, 13:14
Японська компанія Nissan не планує починати офіційні продажі в Україні відомого у всьому світі електрокара Leaf до 2017 року, повідомив УНІАН PR-менеджер Ніссан Мотор Україна  Володимир Іванов

За словами PR-менеджера, таке рішення було прийнято через незацікавленість українського уряду в поширенні електромобілів і відсутності належної інфраструктури.

Іванов пояснює, що в країнах Євросоюзу, де турбуються про екологію та скорочення викидів в атмосферу СО2, існують дотації для населення на покупку електромобілів, які доходять до 8 тис євро. Крім цього, в деяких країнах уряди скасували ПДВ, регулярні та разові платежі, - розповів Іванов.

Відео дня

А ось в Україні на такі преференції український покупець не розраховує. “Додатковим стимулом покупки електромобіля могло б стати скасування ПДВ, яке зменшило б податкове навантаження, але поки цього не сталося", - пояснив Іванов.

Нагадаємо, НВ вже повідомляло про те, що в Tesla Motors відкрили завісу таємниці над бюджетною моделлю Model E: його випуск планується на 2016-2017 рік, а вартість електрокара складе близько $30 тисяч.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X