Україна відмовила Росії в відтермінуванні впровадження стандартів ЄС

2 грудня 2015, 13:12
Україна відкидає пропозицію Росії на 10 років відтермінувати впровадження технічних і фітосанітарних стандартів щодо Угоди про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк

"Вчора РФ висунула умову відстрочки на 10 років впровадження технічних і фітосанітарних стандартів", - сказав Яценюк на засіданні уряду, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому він додав, що Україна не піде на це, і підкреслив, що РФ намагається не дати можливості українській економіці розвиватися, проте угода про зону вільної торгівлі в будь-якому випадку набуде чинності з початку 2016 року.

Відео дня

"Аргументація Росії не витримує ніякої критики. Ми запропонували повне співробітництво для того, щоб РФ зрозуміла, що угода набуде чинності при будь-яких обставин 1 січня. Друге - якщо у Росії є які-небудь питання, на які вона не зможе знайти відповіді ... ми готові їм ще раз перекласти цю угоду, ще раз проінтерпретувати і далі провести ще одну зустріч з приводу введення та імплементації цієї угоди ", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку Олексій Улюкаєв заявив, що пройшли в середині листопада експертні консультації між Європейським Союзом, Україною і Росією щодо зняття російської стурбованості через вступ з 1 січня 2016 року чинності Угоди про асоціацію Україна-ЄС не принесли ніякого результату.

Слідкуйте за самими останніми подіями в Україні в стрічці новин України

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X