Україна та Ізраїль узгодили готовність Угоди про вільну торгівлю

20 червня 2018, 00:00

Сьогодні, 19 червня, міністр закордонних справ Павло Клімкін погодив із керівництвом Ізраїлю готовність Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, інформує прес-центр українського МЗС.

Як повідомляється, 11-те засідання спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва відбулося у Єрусалимі. У ньому взяли участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр з питань охорони навколишнього середовища, міністр у справах Єрусалиму та спадщини Ізраїлю Зєев Елькін.

Відео дня

"Під час засідання сторони обговорили низку питань спільної зацікавленості, зокрема у сфері торгівлі та інвестицій, сільського господарства та управління водними ресурсами, енергетики та зв'язку, стандартизації та туризму. За результатами переговорів був підписаний Протокол 11-го засідання Комісії", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що Павло Клімкін провів зустріч із прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва, в першу чергу майбутній візит Прем’єр-міністра Ізраїлю в Україну.

Крім того Клімкін також зустрівся з Патріархом Єрусалимським Теофілом ІІІ, з яким обговорив питання створення Єдиної Помісної Православної Української Церкви.

Нагадаємо, у березні повідомлялося, що Україна завершила переговори з Ізраїлем про зону вільної торгівлі.

Показати ще новини
Радіо NV
X