Україна та Білорусь домовилися про збільшення квот на автоперевезення

6 грудня 2017, 15:56
Україна та Білорусь домовилися про збільшення квот на автоперевезення

Домовленість була досягнута на зустрічі профільних міністрів країн Володимира Омеляна та Анатолія Сивака, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Відео дня

"Сторони домовились про збільшення квоти дозволів на міжнародні автомобільні перевезення пасажирів та вантажів до 65 000 одиниць", - йдеться в повідомленні.

При цьому розбивка за типами і видами дозволів буде здійснюватися з урахуванням потреб перевізників обох країн.

Також сторони відзначили позитивну динаміку росту автомобільних перевезень і підтвердили зацікавленість в подальшому збільшенні вантажообігу.

Також сторони, з метою забезпечення оптимальних логістичних схем доставки вантажів, дійшли згоди щодо розвитку транспортного сполучення Північ-Південь територіями України та Білорусі.

"Одним із пріоритетних напрямків розвитку є забезпечення умов для здійснення транзитних перевезень вантажів водним транспортом по території України, в тому числі, з використанням суден класу "річка-море", - наголосив Омелян.

Він також відзначив спільну роботу двох країн з відновлення судноплавного сполучення між Україною та Білоруссю, зокрема водного шляху Е-40, а також створення безпечних умов судноплавства на річках Прип'ять і Дніпро.

Нагадаємо, повідомлялося, що Польща збільшила кількість дозволів на вантажні автоперевезення для України. Також раніше Україна і Великобританія домовилися про подвоєння квот на автоперевезення. Так, з 2019 року перевезення транспортними засобами категорії Євро-5 і вище будуть здійснюватися без дозволів.

Показати ще новини
Радіо NV
X