Україна стала учасником міжнародної організації відновлюваної енергії

27 грудня 2017, 14:57

Президент України Петро Порошенко підписав закон Про приєднання України до статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)

Про це повідомили у прес-службі президента.

Участь в організації сприятиме доступу нашої країни до пільгових кредитів та отриманню рекомендацій щодо вдосконалення законодавства у галузі відновлюваної енергетики.

Відео дня

Згідно з повідомленням, реалізація закону дозволить використати світовий досвід у галузі відновлюваних джерел енергії, розширить залучення передових технологій і фінансових механізмів реалізації відповідних проектів.

Крім цього, це допоможе зменшити залежность української економіки від імпорту традиційних енергоносіїв та підвищити ефективність споживання паливно-енергетичних ресурсів.


Міжнародне агентство з відновлювальних джерел енергії було засноване 26 січня 2009 року з ініціативи Німеччини. Агентство полегшує доступ до всієї необхідної інформації про відновлювані джерела енергії, зокрема до технічних даних. Устав організації набув чинності 8 липня 2010 року. До IRENA входять 147 держав-членів, ще 29 держав почали формальний процес вступу в агентство.

Показати ще новини
Радіо НВ
X