Україна скасує подвійне оподаткування ще з однією країною

5 вересня 2016, 16:00
627
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Україна скасує подвійне оподаткування ще з однією країною - фото

Кабінет міністрів України має намір підписати угоду з Катаром

Кабінет міністрів України уповноважив міністра фінансів Олександра Данилюка підписати угоду з урядом Катару про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухилення від оподаткування, передає Інтерфакс-Україна

Рішення було прийнято на підставі розпорядження Кабміну № 621-р від 31 серпня.

"Положення проекту угоди передбачають ставки оподаткування дивідендів, процентів і роялті, які відповідають вимогам модельної конвенції ОЕСР: дивіденди – загальна ставка 10% для дивідендів, що отримуються компанією, що володіє не менш 10% капіталу компанії, яка такі виплачує дивіденди – 5%, відсотки – загальна ставка 10%; для відсотків, сплачуваних у зв'язку з продажем у кредит промислового, комерційного або наукового обладнання – 5%", – йдеться в повідомленні.

Крім того, проектом передбачаються скасувати ставки відсотків, фактичним власником яких є держава, адміністративно-територіальна одиниця, місцеві органи влади або центральний банк. Ставки роялті встановлюються на рівні 10%, а для роялті щодо авторських прав на наукові твори, патенту, торгової марки, секретної формули, процесу або інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду – 5%.

Нагадаємо, що в серпні Україна і Малайзія підписали міжурядову угоду про запобігання податкових ухилень стосовно податків на доходи.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
Рітейл/Нерухомість

24 травня, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua