Україна скасує подвійне оподаткування ще з однією країною

0 коментувати
Кабінет міністрів України має намір підписати угоду з Катаром

Кабінет міністрів України має намір підписати угоду з Катаром

Кабінет міністрів України уповноважив міністра фінансів Олександра Данилюка підписати угоду з урядом Катару про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухилення від оподаткування, передає Інтерфакс-Україна

Рішення було прийнято на підставі розпорядження Кабміну № 621-р від 31 серпня.

"Положення проекту угоди передбачають ставки оподаткування дивідендів, процентів і роялті, які відповідають вимогам модельної конвенції ОЕСР: дивіденди – загальна ставка 10% для дивідендів, що отримуються компанією, що володіє не менш 10% капіталу компанії, яка такі виплачує дивіденди – 5%, відсотки – загальна ставка 10%; для відсотків, сплачуваних у зв'язку з продажем у кредит промислового, комерційного або наукового обладнання – 5%", – йдеться в повідомленні.

Крім того, проектом передбачаються скасувати ставки відсотків, фактичним власником яких є держава, адміністративно-територіальна одиниця, місцеві органи влади або центральний банк. Ставки роялті встановлюються на рівні 10%, а для роялті щодо авторських прав на наукові твори, патенту, торгової марки, секретної формули, процесу або інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду – 5%.

Нагадаємо, що в серпні Україна і Малайзія підписали міжурядову угоду про запобігання податкових ухилень стосовно податків на доходи.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: