Україна шукає охочих позичити в доларах - ЗМІ

22 жовтня 2018, 12:43

Україна планує розмістити 10-річні єврооблігації в доларах індикативного обсягу. Зустрічі з інвесторами пройдуть в Лондоні і США, road show стартує 23 жовтня.

Про це повідомило джерело в банківських колах, передає російське інформагентство Интерфакс.

За даними джерела, додатково Україна може розглянути можливість розміщення 5-річного траншу плюс до 10-річними паперами.

Відео дня

Організаторами призначені BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs і JP Morgan.

Раніше в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова відзначала, що Україна має намір розмістити єврооблігації на $2 млрд в доларах. Крім того, Міністерство фінансів планує розширювати спектр пропонованих міжнародним інвесторам боргових інструментів. Зокрема, може бути відновлено випуск цінних паперів у євро, а також розпочато розміщення в інших валютах, наприклад, в китайських юанях.

У вересні 2017 року Україна розмістила 15-річні єврооблігації на $ 3 млрд із дохідністю 7,3%. Організаторами були BNP Paribas, Goldman Sachs і JP Morgan. Одночасно з розміщенням нового випуску Мінфін викупив єврооблігації з погашенням в 2019-м і 2020 рр. на загальну суму $ 1,5 млрд. Торішня угода стала першим ринковим розміщенням для України з 2013 року. У 2014-2016 рр. Україна щорічно розміщувала 5-річні єврооблігації обсягом $1 млрд, боргові папери були гарантовані США, що дозволяло країні позичати за рекордно низькими ставками.

Показати ще новини
Радіо NV
X