Україна пройшла перевірку Міжнародної морської організації

18 червня 2018, 16:02

Україна успішно пройшла аудит Міжнародної морської організації (International Maritime Organization, IMO).

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Перевірка проходила 11-18 червня 2018 року, з метою виконання Україною міжнародних вимог у сфері безпеки судноплавства.

Відео дня

Зазначається, що серед понад 50 країн, які теж проходили аудит IMO, результат України можна вважати зразковим.

"Ми змогли зорганізуватися і довели, що Україна - це морська держава. Причому, результат аудиту втішив не лише нас, але й міжнародних аудиторів. При середній кількості зауважень до кожної країни за підсумками аудиту - більше 22, в України - менше 10, а застереження взагалі одне. Ми - серед найкращих навіть поміж європейських країн", - зазначив додатково міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй Facebook-сторінці.

Міністр також наголосив на важливості аудиту IMO для України, заявивши про те, що 80% світових вантажних перевезень - морські, а кожен шостий моряк у світі - українець.

Раніше, 18 травня 2018 року, в штаб-квартирі IMO відбулося підписання меморандуму про участь в системі аудиту держав-членів Міжнародної морської організації. Це відкрило шлях до проведення аудиту та подальшої співпраці між Україною та Міжнародною морською організацією у сфері вдосконалення національної нормативно-правової бази України і її наближення до високих міжнародних стандартів у сфері торговельного мореплавства.

Показати ще новини
Радіо NV
X