Україна продовжила ввізні мита на товари з Росії

21 грудня 2016, 18:41
21 грудня уряд України продовжив дію ставок ввізного мита щодо імпорту товарів, країною походження яких є Російська Федерація

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"Ставки ввізного мита будуть діяти до 31 грудня 2017 (включно)", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому наголошується, що таке рішення було прийнято у відповідь на введення Російською Федерацією відповідних торговельних заборон і обмежень щодо України. З 1 січня 2016 діє перелік української продукції, при ввезенні якої в односторонньому порядку стягуються мита в розмірі ставок Єдиного митного тарифу ЄАЕС.

"Також Російська Федерація припинила дію Договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД щодо України", - додали в МЕРТ.

Рішення про продовження дії ставок ввізних мит на російські товари є частиною комплексної протидії економічній агресії РФ проти України, відзначили в міністерстві. Крім того, Україна продовжує вимагати скасування неправомірних обмежувальних заходів в рамках Всесвітньої торгової організації.

Нагадаємо, що згідно з постановою, яка була прийнята в грудні 2015-го, рішення уряду України "втрачає чинність 31 грудня 2016 року або після припинення порушення Російською Федерацією договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року".

Показати ще новини
Радіо NV
X