Україна призупинила реверс газу з Угорщини

1 вересня 2015, 13:12
З вівторка, 1 вересня, Україна призупинила імпорт природного газу через Угорщину, свідчать дані оператора газотранспортної системи Угорщини компанії FGSZ Ltd

За даними угорської компанії, заявка на 1 вересня на прокачування газу через газовимірювальну станцію Берегдароц в напрямку України відсутня.

У той же час, за словами керівника прес-служби оператора ГТС компанії Укртрансгаз Максима Білявського, в серпні компанія повною мірою виконала заявки трейдерів щодо постачання газу в Україну на угорському напрямку.

Відео дня

"Вчора Укртрансгаз повною мірою виконав заявки трейдерів по транспортуванню природного газу в серпні на угорському напрямку в обсязі 40,5 тис. куб. м", - повідомив Білявський.

При цьому представник Укртрансгазу додав, що заявка на імпорт газу через Словаччину на 1 вересня становить 23,5 млн куб. м.

Нагадаємо, 1 липня Україна призупинила імпорт газу з Угорщини у зв'язку з проведенням тестування газового інтерконектора, що дає можливість здійснювати так званий віртуальний реверс газу й ліквідувати посередництво Газпрому.

11 серпня Київ відновив постачання природного газу з Угорщини.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X