Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна посіла друге місце з експорту вершкового масла до ЄС

16 січня, 09:51
669
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У січні-листопаді 2017 року в ЄС було експортовано 2,3 тис. т масла

Україна опинилася на другому місці, після Нової Зеландії, за обсягами постачання вершкового масла до країн Європейського союзу (ЄС).

Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі та Торговий представник України Наталія Микольська на своїй Facebook-сторінці.

“Україна вкотре підтвердила наявний status quo як надійного та важливого гравця на аграрному ринку Євросоюзу. Свідченням цього є успіхи наших експортерів, передусім - постачальників молочної продукції”, – відзначила вона.

За словами Микольської, у січні-листопаді 2017 року в ЄС було експортовано 2,3 тис. т масла, при цьому річні обсяги постачання порівняно з 2016 роком збільшено майже всемеро.

Крім цього, схожі тенденції спостерігаються на глобальному ринку.

“За даними наших колег зі США, у січні-жовтні 2017 року Україна – восьма у світі за обсягами експорту масла із загальним обсягом у 20,8 тис.т і річним зростанням утричі”, – додала Микольська.

Вона також нагадала, що за результатами 2017 року Україна вже традиційно посідає перші місця у постачанні збіжжя до ЄС.

Зазначимо, що з початку поточного сезону Україна експортувала до ЄС майже в 52 рази більше малини, ніж за такий самий період сезону-2013/14 років.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися