Україні погодили виділення мільярдної допомоги від ЄС

26 червня 2018, 13:12

Рада Європейського Союзу схвалила виділення €1 млрд макрофінансової допомоги Україні.

Про це йдеться у повідомленні Ради в Twitter.

"Сьогодні Рада ЄС схвалила €1 млрд нових кредитів для покриття фінансових потреб України та підтримки економічної стабілізації та програми структурних реформ", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Інших подробиці поки не повідомляють.

Раніше повідомлялося, що надання Європейським Союзом Україні макрофінансової допомоги у розмірі €1 млрд розраховане на два платежі протягом 2,5 років за умови прогресу у боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, що у березні 2017 року Єврокомісія схвалила виділення €600 млн макрофінансової допомоги Україні. У Брюсселі, зокрема, очікували, що в Києві буде ухвалено без зволікання закон про скасування заборони на експорт деревини.

У грудні Єврокомісія відмовила Україні у виплаті €600 млн, оскільки Україна не виконала низку обов’язкових умов: зняття заборони на експорт лісу-кругляка, запуск автоматичної перевірки електронної декларації, закон про кредитний реєстр Нацбанку та перевірка інформації про бенефіціарів власників компаній.

При цьому 13 грудня Україна подала нову заявку на отримання нової макрофінансової допомоги від ЄС.

У березні цього року в Єврокомісії заявили про плани надати Україні €1 млрд в рамках відповідного запиту влади України для підтримки структурних реформ і досягнення економічної стабілізації.

Пізніше Комітет закордонних справ Європарламенту схвалив €1 млрд макрофінансової допомоги Україні.

13 червня Європейський парламент затвердив €1 млрд фіндопомоги Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X