Україна почала розслідування проти імпорту цементу з трьох країн

2 липня 2018, 19:58
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) порушила антидемпінгове розслідування щодо поставок цементу з Росії, Білорусі та Молдови, а також прутків з вуглецевої і легованих сталей походженням з Білорусі та Молдови.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

"З метою дослідження ймовірного недобросовісного імпорту в Україну комісія порушила антидемпінгові розслідування щодо імпорту в Україну прутків з вуглецевої та інших легованих сталей походженням з Республіки Білорусь та Республіки Молдова та цементу походженням з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що в ході розслідувань будуть вивчатися інформація та докази наявності демпінгу, шкоди та причинно-наслідкового зв'язку між ними.

За результатами проведених досліджень буде прийнято рішення про доцільність або недоцільність застосування відповідних антидемпінгових заходів.

Нагадаємо, що згідно з даними Держстату, за січень-квітень 2018 року імпорт в Україну різних цементів із Росії становив 135,5 тис. тонн, на $5,19 млн, із Білорусі - 72,1 тис. тонн, на $3,01 млн і з Молдови - 24,3 тис. тонн, на $1,11 млн.

Загалом же в Україну за цей період було поставлено 236,3 тис. тонн цієї продукції на $10,39 млн, тоді як її експорт становив 134,4 тис. тонн - на $5,59 млн.

Згідно з даними Держстату, за січень-квітень 2018 року імпорт в Україну прутків і брусків гарячекатаних, вільно укладених у бунти, з вуглецевої сталі з Молдови становив 20,8 тис. тонн - на $12,56 млн, інших прутків із вуглецевої сталі з Молдови - 23 тис. тонн - на $13,29 млн, із Білорусі - 23,7 тис. тонн - на $13,54 млн.

Окрім цього, імпорт інших прутків і брусків з інших легованих сталей за ці чотири місяці з Молдови становив 3,8 тис. тонн - на $2,31 млн, із Білорусі - 1,5 тис. тонн - на $1,1 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X