Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна планує дзеркальні санкції щодо Росії

4 липня 2016, 12:39
1477
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

segodnya.ua

Україна планує ввести дзеркальні торгові і транзитні санкції відносно Російської Федерації, після прийняття президентом РФ Володимиром Путіним нового указу щодо обмеження українського транзиту 

Про це повідомив перший віце-прем'єр міністр України Степан Кубів під час погоджувальної ради Верховної Ради, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно із заявою Кабміну, запровадження РФ цих обмежень очікувано призведе до штучного погіршення умов торгівлі із третіми країнами, зокрема Центральної Азії, що означатиме скорочення обсягів українського експорту.

"Насамперед ми внесемо дзеркальні санкції проти дій РФ щодо товарів українського походження і щодо транзиту, який проходить до інших країн. Це абсолютно чітка позиція, яка відповідає міжнародному праву, СОТ та ЄС. Друге: ми піднімемо дзеркально митний збір на російські товари, які ввозяться в Україну. Усе це набуде чинності коли, відповідно, указ президента набуде чинності", - сказав він.

"Дані обмеження є черговим грубим порушенням міжнародних зобов’язань РФ, зокрема, взятих в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року", - йдеться у заяві.

Також, Кабмін вимагає  від РФ негайного скасування запроваджених обмежувальних заходів по відношенню до українського експорту в інші країни.  

Росія обмежила український транзит до Казахстану і Киргизії.

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 16:31

article_img
Насіров через суд поновився на посаді голови ДФС

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися