Україна піднялася в глобальному рейтингу конкурентоспроможності

27 вересня 2017, 10:09
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
З 137 країн Україна посіла 81-е місце в щорічному рейтингу глобальної конкурентоспроможності

У порівнянні з минулим роком Україна піднялася на чотири позиції, повідомляється в оприлюдненому рейтингу Всесвітнього економічного форуму.

Сусідами України стали Бразилія і Бутан.

Відео дня

Перше місце в списку зайняла Швейцарія, яка стабільно утримує лідируючу позицію протягом останніх років. Друге місце зайняли США, Сінгапур опустився на третє. У п'ятірку держав потрапили Нідерланди (4) і Німеччина (5).

Нагадаємо, за 6 років Україна досягла найбільшого прогресу в рейтингу за легкістю ведення бізнесу Doing Business серед всіх країн пострадянського простору.

Як повідомлялося, згідно з рейтингом Doing Business-2017, Україна посіла 80-е місце серед 190 країн, в рейтингу Doing Business 2016 (уточненому відповідно до методології, яка застосовується в цьому році) Україна займала 81-е місце серед 189 країн.

Індекс глобальної конкурентоспроможності (The Global Competitiveness Index) - глобальне дослідження і супроводжуючий його рейтинг країн світу за показником економічної конкурентоспроможності за версією Всесвітнього економічного форуму (World Economic Forum).

В основу рейтингу GCI покладені 113 індикаторів, з урахуванням яких сформовані 12 основних категорій, що включають, зокрема, роль інститутів, інфраструктури, макроекономічного середовища, охорони здоров'я, початкової та вищої освіти і професійної підготовки в ефективному функціонуванні економіки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X