Україна отримає $78 млн від США на розвиток економіки

22 серпня 2018, 15:06

Україна отримає додатково майже $78 млн від Уряду США на підвищення прозорості врядування та забезпечення стійкого економічного розвитку.

Як повідомила прес-служба Кабінету міністрів, 22 серпня уряд прийняв рішення про підписання відповідних двосторонніх документів.

Підписання угод створить необхідні законодавчі умови для виділення урядом США додаткової технічної допомоги в розмірі більше $54,4 млн.

Відео дня

"Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середнього класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектора економіки, підвищення енергоефективності української економіки і її енергетичної безпеки, збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва", - пояснюється в повідомленні.

Крім того, ще понад $23,6 млн буде виділено на реформу управління, зокрема на поліпшення законодавчого середовища відповідно до європейських стандартів, вдосконалення функцій громадянського нагляду та участі громадян у процесах управління, а також посилення підзвітності уряду.

Показати ще новини
Радіо NV
X