Україна опустилася на три позиції в рейтингу конкурентоспроможності ВЕФ - інтерактивна карта

30 вересня 2015, 10:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Україна втратила три позиції і стала 79-ю у рейтингу конкурентоспроможності Global Competitiveness Index Всесвітнього економічного форуму

Перше місце в GCI сім років поспіль посідає Швейцарія, друге місце зберіг Сінгапур, третє - США. Німеччина піднялася з п'ятої на четверту сходинку, Голландія - з восьмої на п'яту. Як і раніше на 6-му і 7-му місцях знаходяться Японія і Гонконг. Фінляндія опустилася з четвертої позиції на восьму - найгірший результат цієї країни за всю історію GCI. Замикають Топ-10 Швеція і Великобританія.

Відео дня

Китай залишився на 28-му місці, Бразилія звалилася з 57-го на 75-е, Індія, навпаки, піднялася з 71-го на 55-е. Другий рік поспіль замикає рейтинг Гвінея.

З країн СНД Росії просунулася на 11 позицій, піднявшись з 64-й рядка на 45-й. Азербайджан опустився з 38-ї на 40-ю сходинку. Казахстан піднявся з 50-го на 42-е місце.

Індекс глобальної конкурентоспроможності ВЕФ включає 12 показників конкурентоспроможності та складається щорічно з 1979 року на основі відкритої інформації, а також з урахуванням думок декількох тисяч експертів з більш ніж 100 країн світу.

Раніше Україна опустилася на 11 позицій та зайняла 60-те місце в рейтингу конкурентоспроможності швейцарського Інституту менеджменту і розвитку.

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X