Україна офіційно вводить ембарго на ряд товарів та мито на імпорт продукції з РФ

30 грудня 2015, 14:42
Кабінет міністрів сьогодні, 30 грудня, прийняв дві постанови щодо контрсанкцій проти незаконних дій Російської Федерації

Про це розповів прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Перша постанова про заборону ввезення на митну територію України товарів, які походять з РФ, і друга постанова – про ставки ввізного мита для товарів, які походять з РФ. На кожну російську дію Україна буде робити контрдію", - сказав він, відкриваючи засідання уряду, пише Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Раніше Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з іншими органами виконавчої влади розробило пропозиції щодо встановлення відповідних санкцій у зв'язку з діями Росії.

Зокрема, йдеться про запровадження з 2 січня 2016 року для російських товарів ставок ввізного мита, а з 10 січня 2016 року - заборони на ввезення низки товарів. Також був опублікований список товарів.

Раніше глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв заявив, що Росія з 1 січня скасувала режим ЗВТ щодо України і ввела продовольче ембарго.

Нагадаємо, 16 грудня президент РФ Володимир Путін підписав указ про припинення дії договору про зону вільної торгівлі СНД з Україною з 1 січня 2016 року.

А 21 грудня прем'єр РФ Дмитро Медведєв повідомив, що підписав постанову про введення щодо України відповідних заходів за приєднання Києва до антиросійським санкцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X