Україна обіцяє "адекватну реакцію" на введення Молдовою торговельних обмежень

28 квітня 2016, 21:19
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України вважає введені Молдовою квоти і мита на імпорт м'ясо-молочної продукції з України з порушенням норм Світової організації торгівлі та угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД

Як заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговельний представник України Наталія Микольська, з боку України буде "адекватна реакція", повідомляє УНІАН.

Відео дня

"Ми вважаємо це порушенням правил СОТ. Ми вважаємо впровадження такого механізму порушенням нашої домовленості про ЗВТ в СНД. Тому, з нашого боку буде адекватна реакція. Це також є порушенням добросусідських відносин двох країн, у яких є угода про асоціацію з Євросоюзом", - сказала Микольська.

За її словами, Мінекономрозвитку завтра проведе внутрішню нараду, на якій будуть розроблені пропозиції щодо відповідних дій з боку України, а також проінформує українського прем'єр-міністра про ситуацію, що склалася.

Крім того, Микольська зазначила, що як тільки з'явився проект постанови уряду Молдови про обмеження імпорту української м'ясо-молочної продукції, компетентні відомства двох країн проводили консультації з цього питання і зійшлися на необхідності доопрацювати документ. Молдавська сторона запевнила, що не буде приймати остаточне рішення без переговорів з Україною.

Нагадаємо, 27 квітня уряд Молдови ухвалив постанову, яка обмежує постачання української м'ясомолочної продукції.

Показати ще новини
Радіо НВ
X