Україна не увійде до топ-50 Doing Business 2017 - BRDO

0 коментувати
Doing Business Report – щорічне дослідження Світового банку

Doing Business Report – щорічне дослідження Світового банку

В рейтингу Doing Business 2017 Україна може піднятися на 10-13 позицій, повідомив голова Better Regulation Office Delivery (BRDO) Олексій Гончарук

"За рік було розроблено і прийнято низку нормативно-правових актів, які це забезпечать. Так, вдалося врегулювати питання захисту прав міноритарних акціонерів. Зміни відбулися у сфері реєстрації прав власності. Прогрес є і в інших сферах. Наприклад, наказом Мінекономрозвитку скасована обов'язкова сертифікація автозапчастин. Серед головних досягнень – зменшення ставки і скорочення часу на адміністрування єдиного соціального внеску", – зазначив Гончарук.

Він також додав, що незважаючи на це Україна залишиться в сьомому десятку рейтингу.

Гончарук вважає, що просування в рейтингу має бути своєрідним маркером проведення реформ.

"Очікувати швидкого зростання умов для формування більш комфортного бізнес-клімату в наших реаліях було марно. Адже понад 20 законопроектів, розроблених на виконання плану дій уряду щодо поліпшення позицій України в рейтингу так і залишилися проектами", – зазначив голова BRDO.

МЕРТ і BRDO розробили дорожню карту на два роки, яка складається з 43 кроків для входження України в Топ-20 рейтингу.

Експерти Світового банку з 1 червня почнуть аналізувати ті зміни країни, які впливають на рейтинг Doing Business 2017. При аналізі розглядають 10 компонентів, за якими оцінюють бізнес-клімат у країні, серед яких, підключення до систем енергопостачання, реєстрація підприємств, отримання дозволів на будівництво та інші.

Експерти вважають, що часу на ухвалення законопроектів, які суттєво вплинуть на результати вже немає. Але є ще 4 місяці для співпраці з Світовим банком на етапі анкетування і адаптації прийнятих ініціатив.

Нагадаємо, в поточному рейтингу Doing Business Україна займає 83 місце.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: