Україні на замітку. Екс-мер Нью-Йорка поділився секретом успішного залучення інвестицій в місто

18 червня 2017, 09:03
Колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані в інтерв'ю НВ розповів, як місту залучати інвестиції в ту ж міську інфраструктуру, комунальні послуги, освіту та охорону здоров'я

За його словами, якщо ви очікуєте приватних інвестицій, то повинні показати, яким чином ці інвестиції в міську інфраструктуру можуть бути прибуткові.

"Наприклад, система лікарень в Америці може приносити хороший дохід, але при цьому вони часто неприбуткові. Ти можеш запрошувати інвесторів і пропонувати їм увійти в управління лікарнею, стати частиною її історії прибутку", - сказав Джуліані.

Відео дня

Він підкреслив: щоб залучити гроші в місто, потрібно показати, де ці гроші зроблять додатковий прибуток і повернуться до інвестора.

"Тому ви повинні постійно думати про об'єкти міської системи, які потенційно здатні приносити дохід", - зазначив екс-мер Нью-Йорка.

Він розповів, що свого часу розділив міський бюджет на кілька частин: приблизно одну третину віддав на погашення довгострокових зобов'язань міста, другу - використовував для того, щоб знизити оподаткування і залишити місцевому населенню і бізнесу більше грошей. Ще третину віддав на спеціальні міські проекти - будівництво шкіл, створення парків в тих районах, де їх явно не вистачало.

Повну версію матеріалу читайте в свіжому номері журналу Новое Время - №22 від 16 червня 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X